Witamy serdecznie

Dziękujemy za odwiedzenie strony internetowej Innej Bajki!

"Inna Bajka" powstała z pasji do zawodu i pragnienia stworzenia miejsca w którym w sposób kompletny i wszechstronny pokieruje rozwojem Państwa dziecka. Nasza placówka tworzy przyjazne środowisko do wszechstronnego rozwoju dziecka, bezpiecznej oraz twórczej pracy w atmosferze akceptacji, wzajemnego szacunku i zaufania.

Stwarzamy warunki umożliwiające dziecku osiągnięcie „gotowości szkolnej”. „Inna Bajka” to magiczne miejsce pełne słońca, ciepła i radości, w którym spełniają się dziecięce marzenia, a Rodzice mają pewność, że ich pociechy są bezpieczne, uśmiechnięte i interesująco spędzają czas.

Integralną częścią naszej placówki jest Kraina Dziecięcej Zabawy „Ale Bajka”. To świetne miejsce dla małych i dużych odkrywców. To tutaj możecie zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka, a bajkowa kawiarenka zaserwuje Rodzicom pyszną, aromatyczną kawę i domowe wypieki.
Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Twojemu dziecku najlepsze wspomnienia – trafiłeś pod właściwy adres. Dowiedz się wiecej ››

Nasza galeria

Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć naszego przedszkola

Odwiedź naszą galerię ››

Informacje dotyczące bieżących wydarzeń w naszym przedszkolu

02.03.2017 Pieczemy faworki
09.02.2017 Biblioteka

Więcej aktualności ››

Poznaj nasze przedszkole

Obejrzyj wideo i zobacz, co nasze przedszkole oferuje twojemu dziecku

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego prezentującego nasze przedszkole. Obejrzyj film a przekonasz się, że Przedszkole "Inna Bajka" to magiczne miejsce pełne słońca, ciepła i radości, w którym spełniają się dziecięce marzenia.