Nasza kadra

Poznaj naszą wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną

 
Nasi nauczyciele są różni: niscy, wysocy, szczupli i w sam raz do tulenia.
Ale łączy je jedno...
…lubią dzieci oraz swoją pracę…
…są kreatywni, twórczy, dbają o swój rozwój…
…są optymistami, pewni siebie, działają przez miłość, sympatię, chęć pomocy, obustronne zaufanie i szacunek…

Wszystkie dzieci w naszym przedszkolu są pod opieką specjalistów: logopedy i psychologa.

Naszymi przedszkolakami, oprócz wychowawców, zajmują się również wykwalifikowani instruktorzy prowadzący zajęcia dodatkowe.

Oprócz odpowiednich kwalifikacji pracowników, również ważne dla nas jest to, aby mieli oni właściwe podejście do dzieci. Nauczyciele, którzy nawiązują świetny kontakt z najmłodszymi i stwarzają doskonałą atmosferę do pracy i zabaw sprawiają, że maluch chętnie przychodzi do przedszkola.

Cały zespół Innej Bajki dba o to, by dzieci czuły się u nas bezpiecznie, pewnie, świetnie się bawiły i uczyły wielu nowych rzeczy.

Naszym celem jest również aby poprzez zabawę dzieci zostały jak najlepiej przygotowane do kolejnego ważnego etapu w ich życiu jakim jest szkoła.

Nasza Kadra wspiera dzieci w zakresie osiągania istotnych w dorosłym życiu kompetencji społecznych i życiowych, a to dzięki kompetencjom uzyskanym podczas szkolenia z Pozytywnej Dyscypliny.


Pani Agata S

Drodzy Rodzice,
Należę do grona tych szczęśliwców dla których praca jest pasją. Jestem więc człowiekiem spełnionym? Mam przyjemność tworzyć miejsca, w których dorośli i dzieci darzą się wzajemnym szacunkiem, zaufaniem i serdecznością.

Miejsca, w których dzieci wzrastają w poczuciu własnej wartości, rozwijają się wszechstronnie, kształtują swoją wrażliwość na świat, a także czerpią radość i satysfakcję z nauki.

W nauczycielach cenię kreatywność, zaangażowanie, cierpliwość, naturalność, umiejętność słuchania innych, a także optymizm i poczucie humoru. Praca w przedszkolu to dla mnie niesamowita odpowiedzialność za małego człowieka ale i nieporównywalna z niczym satysfakcja. Każdy, drobny nawet sukces podopiecznych, uśmiech na twarzy, napędza mnie do działania oraz szukania nowych rozwiązań i pomysłów.

Posiadam wiedzę i wieloletnią praktykę w edukacji i wychowaniu dzieci. Jestem pedagogiem specjalnym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej z elementami pedagogiki Marii Montessori, a także magistrem ekonomii- na kierunku rachunkowość i finanse. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Oświatą.

Inna Bajka to dla mnie jednocześnie wyzwanie i wielka radość!


Ciocia Kasia

Ciocia Kasia jest pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym oraz studia z zakresu pedagogiki specjalnej. Podczas wieloletniej pracy wychowawczej stara się ukazać przedszkolakom świat pełen szacunku i wzajemnej tolerancji. Uważa, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla niej indywidualne podejście do każdego dziecka. Jest osobą pogodną, pełną energii, uśmiechniętą i cierpliwą, a zarazem wymagającą i wytrwałą.

Cieszy się że może współtworzyć miejsce gdzie dzieci czują się bezpieczne i szczęśliwe, gdzie panuje atmosfera szacunku i akceptacji, gdzie każdy czuje się ważny i potrzebny.


Ciocia Marzenka

Ciocia Marzena to ciocia niezwykła, serdeczna i uśmiechnięta. Jej ogromna cierpliwość i serce do dzieci sprawiają że wszystkie maluchy kochają ciocie Marzenkę. Magiczne Sówki to niewątpliwie najbardziej wyprzytulana grupa w naszym przedszkolu. Prywatnie ciocia Marzenka jest mamą Wojtak który jest jej oczkiem w głowie. Deklaruje że praca w Innej Bajce to spełnienie jej marzeń.


Ciocia Magda

Ciocia Madzia to dziewczyna o niezwykłym głosie. Miła, ciepła, serdeczna. Dzieci kochają ciocie Madzie. Czytane przez Ciocię Madzię bajki wprowadzają dzieci w niezwykłą krainę magii. Ma ogromną umiejętność do nagrywaniu filmików edukacyjnych co mogła nam zaprezentować podczas zajęć zdalnych.


Ciocia Zuzia

Cioci Zuzia indywidualnie podchodzi do każdego dziecka. To ciocia otwarta i serdeczna, swoim promienistym uśmiechem zaraża wszystkie dzieci. W naszym przedszkolu odnalazła swoją ogromną pasję i miłość do dzieci. Pięknie śpiewa i interesuje się zdrowym stylem życia dzięki czemu dzieci śpiewająco zajadają wszystkie śniadanka, obiadki i podwieczorki.


Ciocia Agnieszka

To nasza fit-ciocia. Wysportowana , wygimnastykowana zaraża dzieci pasją do ruchu. A jak wiemy ruch to zdrowie. Ciocia Agnieszka jest spokojna i cierpliwa. Uważa, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne a potencjał rozwojowy dziecka można odnaleźć przez cierpliwe wsłuchiwanie się w potrzeby malucha.


Ciocia Patrycja M.

To ciocia energiczna i zorganizowania, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Obdarza uwagą każdego przedszkolaka, porozmawia, nauczy, pobawi się . Ma świetną pamięć i głowę pełną pomysłów. Stara się, aby każdy dzień w przedszkolu wypełniała radość owocująca wszechstronny rozwój każdego dziecka.


Ciocia Paulina

To ciocia pomysłowa, kreatywna pozytywnie nastawiona do życia. W Innej Bajce realizuje swoje innowacyjne pomysły które są dla niej źródłem ogromnej satysfakcji. Swoją przygodę z Inną Bajką rozpoczęłam wiele lat temu i trwa ona do dnia dzisiejszego . Podczas pracy z dziećmi ważne jest dla niej budowanie zaufania i bezpieczeństwa. Prywatnie jest mamą Franka i posiada umiejętność wykonywania pięknych makijaży.


Ciocia Patrycja K

Ciocia Patrycja jest osobą, pogodną i wrażliwą. Mówi, że praca w przedszkolu jest ciekawa, ponieważ każdy dzień jest inny i niepowtarzalny. Uśmiech dziecka to dla niej największa nagroda za pracę. To ciocia, która pełni rolę przewodnika który wspólnie z dzieckiem czerpie satysfakcję i radość z pokonywania przeszkód oraz przedszkolnych zagadek. Poza pracą ciocia Patrycja lubi podróżować, fotografować,czytać książki oraz pogłębiać swoją wiedzę na temat kultury i tradycji Indii.


Ciocia Agata A

To super ciocia. Szybko nawiązuje relacje z rodzicami i dziećmi. Pełna życia, uśmiechnięta i przebojowa. Wybierając zawód pedagoga, kierowała się wewnętrzną potrzebą poznania i zbliżenia się do świata Dziecka. Sukcesy edukacyjne i wychowawcze przedszkolaków wywołują w niej poczucie spełnienia. Jest animatorem czasu wolnego lubi seriale i podróże.


Ciocia Karolina

Co robi pies myśliwski? Myśli.
Jakie znacie pojazdy latające? – Samolot, helikopter i sanki świętego Mikołaja.
Dzieci codziennie zaskakują ciocię Karolinę. W swojej pracy najbardziej lubi uczyć się od dzieci oryginalnego postrzegania rzeczywistości. Jako nauczyciel tworzy dzieciom bezpieczne warunki rozwoju, oparte na wzajemnym zaufaniu, zachęca dzieci do poznawania świata tak, aby każdy dzień był dla nich niezwykłą przygodą. Ciocia Karolina lubi jeździć na rowerze, podróżować i czytać biografie.


Ciocia Monika

Od kiedy sięga pamięcią bardzo lubiłam przebywać z dziećmi i opiekować się nimi, gdyż sprawiało jej to wiele radości. Jest osobą ciepłą, otwartą, troskliwą, co sprawia, że dobrze odnajduje się w pracy z dziećmi. Stara się dostrzegać potrzeby swoich podopiecznych i sprawiać aby każdy dzień ich pobytu w przedszkolu był dla nich wyjątkowy. Uśmiech i radość dzieci jest dla niej inspiracją i motywacją na każdy kolejny dzień.


Ciocia Natalka

Ciocia Natalka jest twórcza i kreatywna. Dzięki swoim pomysłom i proponowanym aktywnościom wywołuje uśmiech na twarzach dzieci. Niezwykle istotne jest dla niej kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Jest osobą pogodną, z optymizmem patrzącą na świat. Jej pasją jest muzyka. Pięknie śpiewa.


Ciocia Ania

Logopedka

To osoba miła, każdemu życzliwa. Kocha swoją pracę, wyćwiczy aparat mowy niejednemu maluszkowi. Stara się nieustannie poszerzać swoją wiedzę poprzez branie udziału w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, a także poprzez stałą weryfikację własnych działań. Praca z dziećmi sprawia jej wiele radości. Możliwość obserwowania postępów u podopiecznych jest dla cioci Ani niezwykłym doświadczeniem.


Ciocia Agata

Psycholożka

to taka wróżka, która potrafi wejść do każdego dziecięcego serduszka. Od zawsze to czuła... Wiedziała że chce być Psychologiem i pracować z dziećmi. Uważa że Dzieci to skarb najcenniejszy z cennych, dlatego musimy je chronić, wspierać, słuchać, poświęcać czas i przede wszystkim: KOCHAĆ, KOCHAĆ i KOCHAĆ.


Wujek Jarek

Terapeuta SI

Jak na terapeutę przystało jest bardzo cierpliwy, łagodny i posiada nie wyczerpane pokłady energii. Wie jak zmotywować najbardziej upartego leniuszka. Praca z dziećmi jest dla niego nieustanną inspiracją i wyzwaniem do poszukiwania nowych rozwiązań terapeutycznych oraz własnego rozwoju zawodowego.